Systémové upozornění
Hlavní informace


CBG olej zkušenosti

Již jsme si řekli, že CBG olej Vám může pomoci při zlomeninách, zpomaluje růst nádorů, je vhodný pro léčbu bolesti a léčbu kůže a má spousty dalších benefitů. Naši zákazníci se s námi o svou zkušenost s CBG olejem podělili a my jsme pro Vás připravili souhrn.

 

CBG olej a zlomená ruka

Na horách se školou jsem si zlomila pažní kost. Jelikož aktivně sportuji, potřebovala jsem, aby se mi zlomenina zahojila co nejrychleji. V momentě, kdy mi začala hrozit i operace ruky to pro mě přestala být skutečně sranda. Moje maminka na internetu objevila CBG olej a přečetla si o jeho benefitech v závislosti na rychlejším hojení zlomenin. Objednala mi ho a mohu říct, že zlomenina rozhodně mnohem méně bolela a také rehabilitace probíhali naprosto bez problémů. Ruku jsem měla mít nehybnou 2 měsíce, po měsíci a půl jsem se již aktivně zapojovala do rozhýbacích cviků a moje rehabilitační sestra ze mě byla nadšená. Po zlomenině nyní ani památky, děkuji CBG oleji, který mi - věřím - pomohl s uzdravením mého neštěstí.

                                                                   Veronika Závorková

CBG olej a deprese

Byl jsem na vrcholu své kariéry a společně s práci mi odešla i žena. Byl jsem opravdu na pokraji sil a začal jsem se trápit až jsem upadnul do těžkých depresí. Nejsem pro žádné léky a dělá mi problém dojít i k psychiatrovi, narazil jsem poté na CBG olej a přečetl si o jeho účincích při depresi. Zezačátku jsem byl skeptický, ale potom, co se mi po cca 2 týdnech ulevilo jsem uvěřil. Děkuji za zázračný přírodní přípravek

Filip Neuschwanstein

CBG olej a stres před maturitou

Před maturitou jsem denně kapal CBG kapky, které jsem si objednal. Pomáhali mi regulovat stres a být celkově v pohodě. Děkuji

Patrik Foukal

CBG olej a problém se spaním

Jsem 80ti letá žena, která má se spaním již své problémy - někteří zajisté znají. Před spaním přemýšlíte o všem možném.. chtěla jsem pomoc s usínáním a protože nemám ráda čaje, byl pro mě spíše optimální olejíček - proto jsem zvolila CBG olej. Problémy s usínáním se mi zlepšily již cca po 5ti dnech a pro mě je to skutečně báječné. Konečně nejsem otrávená každý večer, když nespím.

Mariana Horká

CBG olej a ekzém

Na ekzém jsem pro syna zkusila již spousty mastí. Pak jsem objevila CBG olej a začali jsme kapat. Zlepšení ekzému bylo do týdne a syn si konečně nemusí pořád drbat ruce. Děkuji

Mirka Živná

 

Další informace
 • 

  CBG Liquid - pro radost těla i duše

  CBG je nově objevený, velice slibný kanabinoid s vysokými protizánětlivými a neuroprotektivními vlastnostmi. Již spousta ho zná ve formě CBG konopného oleje ale co ve formě E-liquidu? Proč bychom ho měli vaporizovat?

 • 

  CBG olej dávkování

  CBG nebo cannabigerol je často přehlíženým kanabinoidem, i když je velmi důležitý. Ve skutečnosti je to potřebný zdroj způsobující většinu účinků konopí. Působí jako předchůdce jiných kanabinoidů. Jak rostlina rostla, CBG je konvertován na jiné kanabinoidy enzymy v rostlině, takže má tendenci být přítomen v nízkých úrovních, když je konopí připravena na sklizeň.

 • 

  CBG olej účinky

  CBG je látka v konopí, které není psychoaktivní, nemá tedy opojný účinek. Považuje se za pramatku všech kanabinoidů a může pomoci vyvážit účinky THC a jiných dalších kanabinoidů podporou synergie.

 • 

  CBG olej - látky v konopí

  Konopí obsahuje vice než 480 aktivních látek, 80 sloučenin je známo jako kanabinoidy. Tyto interagují s receptory v našem těle, aby zvýšili účinky v našem nervovém systému a mozku. Níže je stručný přehled 8 hlavních kanabinoidů nalezených v konopí.

 • 

  CBG olej - nákupní rádce

  Rádi byste si pořídili CBG olej, ale máte strach z nákupu? Na co si máte dávat při výběru produktu pozor a podle čeho poznáte, že jste koupili kvalitní produkt?

 • 

  CBG olej - co je vlastně CBG?

  K dnešnímu dni většina lidí, kteří znají konopí a jeho léčivé účinky, slyšela hlavních látkách a jejich účincích. Víte, že existuje i mnoho dalších sloučenin v konopí?
  Méně známá látka se nazývá cannabigerol (CBG).

 • 

  CBG olej co nám může nabídnout?

  Cannabigerol (CBG) není psychoaktivní a je známo, že blokuje metabolické působení, psychoaktivní účinky THC.Bylo prokázáno, že CBG stimuluje neurogenesi (růst mozkových buněk). CBG je také antibakteriální, protinádorový a pomáhá při nespavosti.

 • 

  CBG olej vše co potřebujete vědět

  Cannabigerol (CBG) je jedním ze 100 kanabinoidů nalezených v rostlině konopí. Přečtěte si více informací o objevu, využití a budoucnosti CBG.

CBG olej
Máte zájem o CBG olej?
Zanechte nám Váš kontakt a my Vás budeme kontaktovat.
Děkujeme.
Jméno (*)

Prosím vyplňte jméno.
E-mail (*)

Prosím vyplňte email.
Telefon (*)

Vyplňte prosím telefon.

Neplatný vstupKonopí jako přírodní medicína

Konopí má skvělé léčivé a výživné vlastnosti. Používá se k léčbě mnoha nemocí nebo jako prevence a zdroj vitality a dlouhověkosti.

Naučte se ho používat ve svém každodenním životě. Získejte recepty, články, zprávy, užitečné informace a studie ...

( Poskytnutím těchto údajů souhlsíte se zpracováním osobních údajů )
Please let us know your email address.