Systémové upozornění
Hlavní informace


CBG Liquid - pro radost těla i duše

CBG je nově objevený, velice slibný kanabinoid s vysokými protizánětlivými a neuroprotektivními vlastnostmi. Již spousta ho zná ve formě CBG konopného oleje ale co ve formě E-liquidu? Proč bychom ho měli vaporizovat?

 

CBG olej - co nám může nabídnout

Jak jsme si již řekli v úvodu, CBG je nově objevený kanabinoid s vysokými protizánětlivými a neutoprotektivními vlastnostmi, tento CBG produkt slibuje okamžitou reklaxaci po použití. Na trhu je aktuálně CBG 2% a 5% olej.

CBG olej je nepsychoaktivní a lze ho použít při léčbě různých onemocnění, především poté zmírňuje bolest, pomalý růst bakterií, zmírňuje křeče a snižuje zánět. Dále nám pomáhá se spánkem, podporuje růst kostí a stimuluje růst nových mozkových buněk.

CBG olej vs CBG liquid - důležitý je způsob podání

Ať se zajímáme o účinnost CBG z jakéhokoliv důvodu a přejem si ho používat na jakékoliv problémy (nevylučujeme ani preventivní použití), je důležité si uvědomit, že právě způsob podání ovlivní celé působení CBG v našem těle.

uvod vaporizer

A jaký je tedy rozdíl mezi vaporizací CBG E-liquidu a orální použitím CBG oleje?

Pokud CBG užívám formou CBG konopného oleje, vypadá to s ním asi takto: Když přípravky s CBG konzumujete, musí účinné látky projít skrze játra, než se dostanou do krevního řečiště. Játra absorbují CBG a orgánové enzymy také během tohoto procesu rozbíjejí molekuly – oboje biologickou dostupnost CBG snižuje a je to známo pod názvem „efekt prvního průchodu“. Játra oslabují účinnost a sílu mnoha biologicky aktivních látek.

Pokud CBG vaporizuji je jeho biologická dostupnost taková: Když vdechujete páru s obsahem CBG, dostane se nejprve do plic, a tam je hned rozpuštěna do krevního řečiště. Játra a střeva nehrají v procesu žádnou roli a tak k „efektu prvního průchodu“ vůbec nedochází. Biologická dostupnost CBG je tak téměř třikrát vyšší, okolo 50-60 procent.

zz e liquid cbg 1 cz mockup8

CBG vaporizování

Skvělé tedy je, že vaporizováním až 3x zvýšíte biologickou dostupnost CBG ve Vašem těle - věřili byste tomu? A přeci se jedná o skvělou a šetrnou metodu, jak CBG do svého těla dostat.  Navíc skvělou zprávou je, že naše Liquidy obsahují 0% nikotinu - nemusíte být tedy nutně kuřák, abyste musel začít vaporizovat.

K Vaporizování už stačí pořídit jen Vaporizační pero a CBG liquid.

 

Další informace
 • 

  CBG Liquid - pro radost těla i duše

  CBG je nově objevený, velice slibný kanabinoid s vysokými protizánětlivými a neuroprotektivními vlastnostmi. Již spousta ho zná ve formě CBG konopného oleje ale co ve formě E-liquidu? Proč bychom ho měli vaporizovat?

 • 

  CBG olej dávkování

  CBG nebo cannabigerol je často přehlíženým kanabinoidem, i když je velmi důležitý. Ve skutečnosti je to potřebný zdroj způsobující většinu účinků konopí. Působí jako předchůdce jiných kanabinoidů. Jak rostlina rostla, CBG je konvertován na jiné kanabinoidy enzymy v rostlině, takže má tendenci být přítomen v nízkých úrovních, když je konopí připravena na sklizeň.

 • 

  CBG olej účinky

  CBG je látka v konopí, které není psychoaktivní, nemá tedy opojný účinek. Považuje se za pramatku všech kanabinoidů a může pomoci vyvážit účinky THC a jiných dalších kanabinoidů podporou synergie.

 • 

  CBG olej - látky v konopí

  Konopí obsahuje vice než 480 aktivních látek, 80 sloučenin je známo jako kanabinoidy. Tyto interagují s receptory v našem těle, aby zvýšili účinky v našem nervovém systému a mozku. Níže je stručný přehled 8 hlavních kanabinoidů nalezených v konopí.

 • 

  CBG olej - nákupní rádce

  Rádi byste si pořídili CBG olej, ale máte strach z nákupu? Na co si máte dávat při výběru produktu pozor a podle čeho poznáte, že jste koupili kvalitní produkt?

 • 

  CBG olej - co je vlastně CBG?

  K dnešnímu dni většina lidí, kteří znají konopí a jeho léčivé účinky, slyšela hlavních látkách a jejich účincích. Víte, že existuje i mnoho dalších sloučenin v konopí?
  Méně známá látka se nazývá cannabigerol (CBG).

 • 

  CBG olej co nám může nabídnout?

  Cannabigerol (CBG) není psychoaktivní a je známo, že blokuje metabolické působení, psychoaktivní účinky THC.Bylo prokázáno, že CBG stimuluje neurogenesi (růst mozkových buněk). CBG je také antibakteriální, protinádorový a pomáhá při nespavosti.

 • 

  CBG olej vše co potřebujete vědět

  Cannabigerol (CBG) je jedním ze 100 kanabinoidů nalezených v rostlině konopí. Přečtěte si více informací o objevu, využití a budoucnosti CBG.

CBG olej
Máte zájem o CBG olej?
Zanechte nám Váš kontakt a my Vás budeme kontaktovat.
Děkujeme.
Jméno (*)

Prosím vyplňte jméno.
E-mail (*)

Prosím vyplňte email.
Telefon (*)

Vyplňte prosím telefon.

Neplatný vstupKonopí jako přírodní medicína

Konopí má skvělé léčivé a výživné vlastnosti. Používá se k léčbě mnoha nemocí nebo jako prevence a zdroj vitality a dlouhověkosti.

Naučte se ho používat ve svém každodenním životě. Získejte recepty, články, zprávy, užitečné informace a studie ...

( Poskytnutím těchto údajů souhlsíte se zpracováním osobních údajů )
Please let us know your email address.