Systémové upozornění
Hlavní informace


CBG olej účinky

CBG je látka v konopí, které není psychoaktivní, nemá tedy opojný účinek. Považuje se za pramatku všech kanabinoidů a může pomoci vyvážit účinky THC a jiných dalších kanabinoidů podporou synergie.

 

 

 

 

CBG olej a jeho účinky

Obecně platí, že kanabinoidy působí interakcí s kanabinoidními receptory, které se vyskytují v lidském těle.

CBG působí na dva kanabinoidní receptory (CB1 a CB2) jako částečný agonista. Účinek, který má CBG na receptory CB1 a CB2, je však ve srovnání s THC velmi slabý.

Zatímco CBG interaguje s receptory CB1 a CB2, interaguje také s mnoha dalšími receptory.

CBG může také ovlivnit tělo zvýšením úrovní anandamidu. Anandamid je přirozeně se vyskytující kanabinoid, který pomáhá regulovat mnoho biologických funkcí, jako je chuť k jídlu, spánek a paměť. Jako THC, anandamid působí na receptory CB1 a CB2 k dosažení svých účinků.

CBGseznamtese

CBG také inhibuje vychytávání GABA (gama-aminobutyrové kyseliny), mozkové chemické látky, která reguluje aktivitu neuronů. Účinek CBG na vychytávání GABA byl vyšší v jedné studii než jak THC, tak CBD.Bylo prokázáno, že CBG také blokuje serotoninové receptory, což naznačuje úlohu CBG v léčbě deprese.

Vzhledem k tomu, že CBG může ovlivňovat centrální nervovou soustavu bez vysokého rizika, potenciální přínosy a lékařské využití CBG vyvolaly velký zájem.

CBG olej nám může nabídnout mnohé

Potlačení bolesti, pomalý růst baterié, snižuje záchvaty a křeče, snižuje systémový záněť, redukujte spánek, inhibuje růst nádorových buněk, podporuje růst kostí a stimuluje růst nových mozkových buněk.

CBG olej a jeho aplikace

Široká škála poruch centrální nervové soustavy, včetně epilepsie, bipolární poruchy, Alzheimerovy choroby, Parkinsonovy nemoci a Huntingtonovy choroby, jsou ovlivňovány kanabinoidy jako je CBG. Bylo také prokázáno, že CBG potlačuje imunitní odpověď.

Další informace
 • 

  CBG Liquid - pro radost těla i duše

  CBG je nově objevený, velice slibný kanabinoid s vysokými protizánětlivými a neuroprotektivními vlastnostmi. Již spousta ho zná ve formě CBG konopného oleje ale co ve formě E-liquidu? Proč bychom ho měli vaporizovat?

 • 

  CBG olej dávkování

  CBG nebo cannabigerol je často přehlíženým kanabinoidem, i když je velmi důležitý. Ve skutečnosti je to potřebný zdroj způsobující většinu účinků konopí. Působí jako předchůdce jiných kanabinoidů. Jak rostlina rostla, CBG je konvertován na jiné kanabinoidy enzymy v rostlině, takže má tendenci být přítomen v nízkých úrovních, když je konopí připravena na sklizeň.

 • 

  CBG olej účinky

  CBG je látka v konopí, které není psychoaktivní, nemá tedy opojný účinek. Považuje se za pramatku všech kanabinoidů a může pomoci vyvážit účinky THC a jiných dalších kanabinoidů podporou synergie.

 • 

  CBG olej - látky v konopí

  Konopí obsahuje vice než 480 aktivních látek, 80 sloučenin je známo jako kanabinoidy. Tyto interagují s receptory v našem těle, aby zvýšili účinky v našem nervovém systému a mozku. Níže je stručný přehled 8 hlavních kanabinoidů nalezených v konopí.

 • 

  CBG olej - nákupní rádce

  Rádi byste si pořídili CBG olej, ale máte strach z nákupu? Na co si máte dávat při výběru produktu pozor a podle čeho poznáte, že jste koupili kvalitní produkt?

 • 

  CBG olej - co je vlastně CBG?

  K dnešnímu dni většina lidí, kteří znají konopí a jeho léčivé účinky, slyšela hlavních látkách a jejich účincích. Víte, že existuje i mnoho dalších sloučenin v konopí?
  Méně známá látka se nazývá cannabigerol (CBG).

 • 

  CBG olej co nám může nabídnout?

  Cannabigerol (CBG) není psychoaktivní a je známo, že blokuje metabolické působení, psychoaktivní účinky THC.Bylo prokázáno, že CBG stimuluje neurogenesi (růst mozkových buněk). CBG je také antibakteriální, protinádorový a pomáhá při nespavosti.

 • 

  CBG olej vše co potřebujete vědět

  Cannabigerol (CBG) je jedním ze 100 kanabinoidů nalezených v rostlině konopí. Přečtěte si více informací o objevu, využití a budoucnosti CBG.

CBG olej
Máte zájem o CBG olej?
Zanechte nám Váš kontakt a my Vás budeme kontaktovat.
Děkujeme.
Jméno (*)

Prosím vyplňte jméno.
E-mail (*)

Prosím vyplňte email.
Telefon (*)

Vyplňte prosím telefon.

Neplatný vstupKonopí jako přírodní medicína

Konopí má skvělé léčivé a výživné vlastnosti. Používá se k léčbě mnoha nemocí nebo jako prevence a zdroj vitality a dlouhověkosti.

Naučte se ho používat ve svém každodenním životě. Získejte recepty, články, zprávy, užitečné informace a studie ...

( Poskytnutím těchto údajů souhlsíte se zpracováním osobních údajů )
Please let us know your email address.