Systémové upozornění
Hlavní informace


CBG olej - nákupní rádce

Rádi byste si pořídili CBG olej, ale máte strach z nákupu? Na co si máte dávat při výběru produktu pozor a podle čeho poznáte, že jste koupili kvalitní produkt?

CBG olej nákupní rádce

Nákup CBG oleje zahrnuje více než jen procházet webové stránky, kliknout na produkt a zaplatit.

Existuje několik typů produktů. Měli byste vědět, zda potřebujete například sprej nebo kapky, stejně jako množství CBG  obsažené v každém produktu. V mnoha případech se výrobky vyrábějí v různých koncentracích.

CBG olej - obsah CBG

Obsah CBG v produktu by měl být hlavním kritériem. Nejdříve byste měli vědět, že obsah CBG se liší od produktu k produktu. CBG vám nemůže ublížit, ale je dobré vědět, kolik z toho skutečně spotřebujete, když používáte produkt CBG - tzn. kolik CBG produkt obsahuje. Proto se ujistěte, že když zjistíte, kolik produktů CBG obsahují, podívejte se na obsah CBG a nikoliv na konopný olej. Zobrazuje se buď v mg nebo %.

IMG 20170926 192145 478

CBG olej - Obsah konopného oleje

Jak bylo uvedeno výše, produkty CBG jsou měřeny v obsahu CBG, stejně jako v obsahu konopného oleje. Rozdíl je v tom, že CBG je obsažena v konopném oleji, takže obsah CBG bude vždy nižší než obsah konopného oleje.

CBG olej - typy produktů

CBG Olej je konstruktivní, zdravý výživový doplněk, extrémně flexibilní a může být použit v mnoha různých jedlých produktech. Rozsah zdravotních přínosů, které tato látka nabízí, je již řadu lidí známá. Náš obchod obsahuje mnoho různých typů produktů, od olejových koncentrátů až po oleje, kapky a tinktury a další. Dokonce nabízíme řadu produktů pro domácí mazlíčky - například CBG olej může být použit i u Vašeho mazlíčka.

CBG olej – nákupní rada na závěr

Pokud se tedy rozhodnete pro nákup CBG oleje, vždy si dopředu ověřte, že nakupujete od ověřeného prodejce. Kvalita tohoto výrobku má totiž vliv na jeho působení. Ověřte si vždy na internetu a na různých recenzích ověřenost zákazníky, případně se zeptejte přímo u prodejce.

Další informace
 • 

  CBG Liquid - pro radost těla i duše

  CBG je nově objevený, velice slibný kanabinoid s vysokými protizánětlivými a neuroprotektivními vlastnostmi. Již spousta ho zná ve formě CBG konopného oleje ale co ve formě E-liquidu? Proč bychom ho měli vaporizovat?

 • 

  CBG olej dávkování

  CBG nebo cannabigerol je často přehlíženým kanabinoidem, i když je velmi důležitý. Ve skutečnosti je to potřebný zdroj způsobující většinu účinků konopí. Působí jako předchůdce jiných kanabinoidů. Jak rostlina rostla, CBG je konvertován na jiné kanabinoidy enzymy v rostlině, takže má tendenci být přítomen v nízkých úrovních, když je konopí připravena na sklizeň.

 • 

  CBG olej účinky

  CBG je látka v konopí, které není psychoaktivní, nemá tedy opojný účinek. Považuje se za pramatku všech kanabinoidů a může pomoci vyvážit účinky THC a jiných dalších kanabinoidů podporou synergie.

 • 

  CBG olej - látky v konopí

  Konopí obsahuje vice než 480 aktivních látek, 80 sloučenin je známo jako kanabinoidy. Tyto interagují s receptory v našem těle, aby zvýšili účinky v našem nervovém systému a mozku. Níže je stručný přehled 8 hlavních kanabinoidů nalezených v konopí.

 • 

  CBG olej - nákupní rádce

  Rádi byste si pořídili CBG olej, ale máte strach z nákupu? Na co si máte dávat při výběru produktu pozor a podle čeho poznáte, že jste koupili kvalitní produkt?

 • 

  CBG olej - co je vlastně CBG?

  K dnešnímu dni většina lidí, kteří znají konopí a jeho léčivé účinky, slyšela hlavních látkách a jejich účincích. Víte, že existuje i mnoho dalších sloučenin v konopí?
  Méně známá látka se nazývá cannabigerol (CBG).

 • 

  CBG olej co nám může nabídnout?

  Cannabigerol (CBG) není psychoaktivní a je známo, že blokuje metabolické působení, psychoaktivní účinky THC.Bylo prokázáno, že CBG stimuluje neurogenesi (růst mozkových buněk). CBG je také antibakteriální, protinádorový a pomáhá při nespavosti.

 • 

  CBG olej vše co potřebujete vědět

  Cannabigerol (CBG) je jedním ze 100 kanabinoidů nalezených v rostlině konopí. Přečtěte si více informací o objevu, využití a budoucnosti CBG.

CBG olej
Máte zájem o CBG olej?
Zanechte nám Váš kontakt a my Vás budeme kontaktovat.
Děkujeme.
Jméno (*)

Prosím vyplňte jméno.
E-mail (*)

Prosím vyplňte email.
Telefon (*)

Vyplňte prosím telefon.

Neplatný vstupKonopí jako přírodní medicína

Konopí má skvělé léčivé a výživné vlastnosti. Používá se k léčbě mnoha nemocí nebo jako prevence a zdroj vitality a dlouhověkosti.

Naučte se ho používat ve svém každodenním životě. Získejte recepty, články, zprávy, užitečné informace a studie ...

( Poskytnutím těchto údajů souhlsíte se zpracováním osobních údajů )
Please let us know your email address.